Pages

15 Kasım 2011 Salı

VE DİĞERLERİ:)

okuyan arkadaşım keşke diğer aldıklarınıda paylaşsaydın değince hemen resimleyiverdim.İğne kutusunu pisili bulamayınca en şirini bunu gördüm.Kurdeleler puantiye baskılı.Pek sevdim.Mutlaka işime yarayacaktır.Singer makinasına orijinal yağ kullanmak gerekiyor.O ihtiyacımı da gördüm.Darıca da bulamamıştım.
Beni izleyenler bilirler,kedi tasması yaptığımı.Üsteki çıngırakları o yüzden aldım.Gerçi evde renklileride var ama bulunsun dedim.Anahtarlık aparatlarım azalmıştı.Singer makinası her ipi sevmiyor.Özelliklede büyük makaralar olmuyor.Ana renklerden siyah ve beyaz olmak üzere 7 tane almış bulundum.Yaptığım keçe yüzükleri koymak içinde ana rengi pembe,üzeri beyaz puantiyeli kutu aldım.Müşterilerime daha iyi hizmet vermek adına.
Yüzük aparatları aldım,keçe yüzükler için.Hı birde mutfak için filim streç aldım.250 metresi 5 TL.Her gittiğimde alırım.Çok memnunum.Bir sene kullanıyorsun.Aaaaaa birde kabuklu fıstık almıştım.Bak onu görüntülemeyi nasıl unutmuşum:))))

Sevgiler:)

6 yorum:

 1. Zahmet verdim sana canım ama ben alınan hobi malzemelerini görmekten de büyük keyif duyuyorum. Teşekkürler canım.
  Kutun çok şiriinn:) Kurdeleler de pek şık. Aldıklarını çok sevdim:)
  Yapacağın güzel çalışmalarını bekliyorum şimdi de merakla:)
  Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 2. yaa bne yağ olayını bilmiyordum bildiğimiz makina yağı aldım bir milyoncudan onu kullandım olmuyormuymuş şimdi.keşke bilseydim alırdım.aynı iplerden bende de var heheeee:)

  YanıtlaSil
 3. ay şekerim haberim olaydı takılırdım sana:)) mucuksss

  YanıtlaSil
 4. ciciler yayınlanmış geceleri dolaşınca hep sonradan görüyorum:))) doğacak güzelliklerin tohumları burdaaaaaa:))))öptüm

  YanıtlaSil
 5. İst. bu türk konularda bir ganimet, bizde sizlerin aldığı ve yaptığı güzelliklere keyiflere bakarız;)

  YanıtlaSil
 6. okuyan
  Canım sen gerçi kurdele ve kutuyu görmek istemiştin ama ben hepsini görüntüledim.Zahmet falan olmadı.Keyifle görüntüledim.Beğendiğine sevindim.
  Teşekkürler.
  Sevgiler:)

  sezobigo
  Aslında böyle şeyleri paylaşmak çok önemli.Sabah bende ÖRGÜÇANTAM 'dan makası toplu iğneyle bilylemeyi öğrendim.Bunlarda paylaştıkça ortaya çıkıyor.Singer makinalarda orijinali kullanmak gerekiyor.Hele 1 miyoncudan aldıysan onu hiç kullanma.Sen İstanbulda oturuyordun biliyorum.İstanbulda tuhafiyecilerde bulunuyor.İplerinide iyi günlerde kullan:))
  Sevgiler:)

  Gül Ün El Emekleri ve Hayata Dair Anları
  Canım gideceğinden haberim olsaydı haber verirdim.
  Mucux:)

  ÖRGÜÇANTAM
  :))Enerji veren yorumun için teşekkürler.
  Sevgiler:)

  YETENEK-SİZİN
  Katılıyorm:)İçine gömülüyorum resmen.Teşekkür ederim canım.
  Sevgiler:)

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı içinizden geldiği gibi yapın ama yaptığınız yorumların içinde mutlaka sevgi,saygı olsun.
Teşekkür ederim:)