Pages

8 Kasım 2011 Salı

GÜLELİM AĞLANACAK HALİMİZE:)))


Sevgiler:)

7 yorum:

 1. Merhabalar,

  Karikatürde anlatılmak istenen sağlık sorunu, aynı milli eğitim sistemimiz gibi bir türlü rayına oturtulamamış deneme tahtasına döndürülmüş rezil bir sistem. Karikatürist konuyu çok güzel bir şekilde özetlemiş. Bundan daha iyi anlatılamazdı zaten.

  Duyarlılığınız ve paylaşımınız için teşekkürler.

  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil
 2. :) Yaa artik böyle uzun sira mi veriliyor Türkiye'de? Dis isleri aslinda en kisa zamanda yapilmali!
  Traji komik bir karikatür olmus..

  YanıtlaSil
 3. Aynen böyle geri döndük o günlere DR. lar istifa edip özel sektöre geçiyor Bie memoğrafi için önceki yıl muayene film ultrason ve sonuç gösterimini aynı günde yapmışken bu yıl tam 3 seferde hallettim ,ve bu 3 günün araları 10 ar gündü sebebini sorunca maalesef tek kişi çalışıyoruz eminim daha önce geldiğinizde burda daha çok kişi vardı dedi:(( doğruydu o odada tam 4 görevli vardı.

  YanıtlaSil
 4. bizim ülkeden çok karikatür çıkar:)))

  YanıtlaSil
 5. Gelibolu17'nin hazırladığı "Çay,Kahve Bahane" etkinliğine 14 KASIM-28 KASIM tarihleri arasında http://yasamladans.blogspot.com/ yani ben ev sahibeliği yapacağım... Bildiğiniz gibi çay kahve bahanedir çoğu zaman,dostlarla,arkadaşlarla,dertleşmek,görüşmek için.bir çoğumuz sevdiğimiz bir arkadaşımıza ziyarete giderken "hadi çayı koy" geliyorum diye gideriz,yada müsaitsen "sabah kahvesine geleceğim" deriz... Çünkü o sohbet muhabbet kuru kuruya olmaz,tamam tatlı dil güler yüzde gereklidir,hatta suratı sirke satan bir ev sahibi size bal baklavada ikram etse orda çok kalmak istemezsiniz öyle değilmi,ordan ayrılmak için sabırsızlanırsınız.... “Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse misafirine ikram etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse akrabasına iyilik etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse ya faydalı söz söylesin veya sussun!” Muhammed Mustafa (s.a.v) Ve yukarıdaki güzel hadis-i şerifi sizlerle paylaşıp,evlerinize gelen misafirlerinize,eşinize,çocuklarınıza,yada bu dünya hanesinde en güzel misafir benim deyipte kendiniz için hazırlamış olduğunuz birbirinden güzel tariflerinizi,ikramlarınızı sayfalarınızdan almaya geleceğim :) Tariflerinize "çay,kahve bahane" etkinliği için Çaçaron blog a gönderiyorum yazıp bana haber verirseniz,büyük bir zevkle gelip tariflerinizi alıp http://yasamladans.blogspot.com/ adresimde yayınlayacağım :) Son olarak arkadaşlar,her zamanki gibi etkinliğimize herkes davetlidir,(lütfen davetiye götüremediğim arkadaşlarım kırılmasınlar)

  YanıtlaSil
 6. Recep Altun
  Merhabalar,
  Sıralama sistemi nostalji oldu aslında...En azından sıralama olsada bu karikatürde anlatıldığı kadar uzun sürmüyor.Eskiye göre sağlık sistemi daha ıyi.Daha iyi olmamalı.Sağlık bu.Çok iyi olmalı.Çevremdekilerden gözlemliyorum.Bir dişe başlanıyor.Uzun süre bitmiyor.Rezil oluyorsun.Piskolojin bozuluyor.Dişini bitirseler bile memnun kalmıyorsun.Sana en adi malzemeyi kullanıyorlar.Tedavi uzun olsa ne olur kısa olsa ne olur.Sistem bir türlü oturmadı gerçekten.Asvalta dökülen zift gibi.Boz yap.
  Teşekkür ederim.
  Saygılar,selamlar:)

  KelebekGibi
  Artık bu kadar uzun süre olmasada bir sıralama sistemi hala devam ediyor.Sana katılıyorum diş en kısa zamanda bitmeli.Tedaviden memnunda kalmıyorsun.Yaptırdığı kaplama diş elmanın üzerinde sırıtıyor sana.Rezillik ne yalan söyleyeyim.Sağlık sorunları mutlaka çözülmeli ve kaliteli hizmet verimeli kesinlikle.
  Sevgiler:)

  ÖRGÜÇANTAM
  İşte buyur:(Hastaneye sağlam gidiyorsun hasta dönüyorsun.
  Sevgiler:)

  okuyan
  Çok iyi anlatmış.Ağlancak halimize güldüm ne yalan söyleyeyim.
  Sevgiler:)

  Banuca
  :((

  Çaçaron Blog...
  Güzel bir etkinlik.Hayırlı olsun canım.
  Sevgiler:)

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı içinizden geldiği gibi yapın ama yaptığınız yorumların içinde mutlaka sevgi,saygı olsun.
Teşekkür ederim:)