Pages

18 Ekim 2011 Salı

DÖNDÜK!!!

Geçen cuma sabahı Darıca'ya dönüş için yola çıktık.Ablam her yola çıkışta arabayı yola çıkacağımız için bakım yaptırır.Biz her zaman arabayı kendi servisine götürürüz.Bize,hep niye servisine götürüyorsun?bir sürü para alıyorlar sizden diyorlar.Ablamda bu sefer bize yakın bir yere götürelim dedi.Ordudan yola çıktık.Ünye de kaldık.Adam sağlam balataları değiştirmiş.Taktığı balatalarıda çok sıkınca,Ünyede otobanda bıraktı bizi.Ben resim çekmeyi sevdiğim için,ablam Gönül burada durayımda şuranın resmini çek dedi.Durduk sol tekerlekten duman çıkıyor.Sonra kaskonun çekicisini çağırdık.Kaskonun ne kadar önemli olduğunu bir kere daha  anladım.Çekici yarım saatte geldi.Orduya mı?gidelim.Samsuna mı?değince,geri döneceğimize ileri gidelim dedik.
 Dört silahşor servisi beklemede:)))
Samsun'a vardık.Sağ olsunlar yolcuyuz diye hemen aldılar arabayı.Deneme sürüşüde yaptıktan sonra,2,5 da yola çıktık.Yollar yağmurlu.Çok fazla yol bakım çalışmaları vardı.Şeritler değişmiş.Gece oldu.Otobanda lamba yok.Sis farlarını açmış insanlar...İnsanın gözüne gözüne geliyor...Samsundan sonra hiç mola vermeden geldik.Şanslı çıt çıkarmadı.Zorlu bir yolculuktu ama sağ salim eve ulaştık.

Sevgiler:)

11 yorum:

 1. Allah'a (c.c.) şükür kazasız belasız gelebilmişsiniz. Şanslı korurdu sizi:)
  Sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. geçmiş olsun canım.. şükür sağ salim gelebilmişsiniz..

  YanıtlaSil
 3. Hoşgeldinizzzz,dinlen bakalım bu yorgunluk bir dağılsın sonra karadenizin en yakışıklısıyla beraber bekleniyorsunuz.

  YanıtlaSil
 4. ayyy çok şükür şekerimmmm.hoşgeldiniz.Allah kısmet ederse bu sene kesin şanslıyı görmeye gelecem.öpüyorum ikinizide.mucuksss ve mırkkkkk abimmmm:))

  YanıtlaSil
 5. Sağ salim hoş geldiniz canım..:)

  YanıtlaSil
 6. Merhabalar,

  Nasıl bir zihniyetle aynı ortamı, memleketi paylaştığımıza bir bakın. Esnaf ve usta olacak adam hem sağlam fren balatasını değiştiriyor, hem de yeni taktığı balatayı adam gibi takmadığı için yolda arızaya neden oluyor. Hadi bu balata olayından dolayı bir kazaya düçar olsaydınız. Bu kandırmaca ve bu ayıplı iş asla affedilmez!..

  Kul, para kazanmak için dalavere yapıyor ve sizin yolculuğunuzu risk ediyor, Cenab-ı Allah'ta tüm bu olumsuzluklara rağmen sizleri koruyor ve sağ salim evinize gelmenizi sağlıyor. Sizlerin sağ salim eve gelmenizi sağlayan Cenab-ı Allah'a şükürler olsun. Size zulmeden bu zalimlerin de helakını artırsın.

  Selam ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun.

  YanıtlaSil
 7. gelmiş geçmiş olsun canım sağsalim dönmüşsünüz ya ...

  YanıtlaSil
 8. **sema**
  Teşekkür ederim canım.Çok şükür.
  Sevgiler:)

  Noyumberry
  Teşekkürler.
  Sevgiler:)

  Yaz Blogcu
  Merhabalar,
  Hiç sormayın!yolda fark etmesek yangına neden olabilirdi.Bizede ders oldu.Kendi bildiğinden şaşmayacaksın.Onlarıda Allaha havale ediyorum.Uzak düştük artık:(Elimizde Şanslı da var.Allahtan oda çıt çıkarmadı.Perişanlıkda cabası...Allaha şükürler olsun ki!her şeye ramen evdeyiz.Dualarınız ve içten yorumunuz için teşekkürler.
  Saygılar,selamlar...

  YanıtlaSil
 9. Hayırlısıyla dönmenize sevindim.
  Bu arada kedili tişört çok hoş:)
  Şanslı da gezmelerde:)
  İnşallah bu sefer olur. Taze fasulyene bile 3 kez yorum yazmıştım:)))
  Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 10. geçmiş olsun tek parça dönmüşsünüz ya mühim olan o:)) hoş celdun daaa

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı içinizden geldiği gibi yapın ama yaptığınız yorumların içinde mutlaka sevgi,saygı olsun.
Teşekkür ederim:)