Pages

27 Şubat 2010 Cumartesi

26 Şubat 2010 Cuma

ÖRGÜ BAĞLAMA (ANAHTARLIK) VE BLOG TANITIMI

Baktım bağlamayı çalamıyorum,üretime başladım...::))Bu tam bana göre çalmak mümkün değil!mızrapınıda tellerin arasına sıkıştırdımmı işte bu kadar::)))bu bağlamayı yaparken hiç bir ağacı devirmiyorsunuz ...Şaka bir yana bu bir anahtarlık.Orlon ip ile çalıştım.
Sevgili Alper'in ama abla bu bağlamanın perdeleri yanlış,dediğini duyar gibiyim.Evet yanlış Alper çünkü bu minicik elde örülmüş bir anahtarlık.Gerçeğine uygun yaparsam sığmaz ki benim minicik bağlamamın sapına.
ALPER kim?Alper benim bağlama kursunda tanıdığım kardeşim.Kasım 2007 yılında bir bolog açmış ama bloguna hiç yazmamış.Yaklaşık bir haftadır yazıyor ve ben yazdıklarını çok candan buluyorum.Kimbilir seside çok güzeldir,benim veremediğim konseri belki size Alper verir:::)))Blogunun adı Alper'in seyir defteri )
Aramıza hoş geldin Alper:::)))her şey gönlünce olsun...


Hayırlı Cumalar.
Sevgiyle kalın...


25 Şubat 2010 Perşembe

MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN!!!

Bu gün peygamber(ASM) efendimizin kainata teşriflerinin yıldönümüdür.
Ne mutlu bize!
Mevlid kandiliniz mübarek olsun.


Sevgiyle kalın...

24 Şubat 2010 Çarşamba

AMERİKA RÜYASI!...

AMERIKA RÜYASI !...

Sarışın bir afet, köprüye çıkmış intihar etmek düşüncesiyle.
Tam o sırada köprüden geçmekte olan
cabriolet bir araç içindeki yakışıklı yurdum insanı
inmiş ve ellerini uzatmış :
'Hanımefendi neden ölesiniz ki? İstediğiniz yeni bir
hayatsa, tutun elimden. Ben makine mühendisiyim.
Ve yarın gemiyle Amerika 'ya gidiyorum.
Dilerseniz sizi de kaçak olarak
gemiye bindirebilirim.' demiş.
Çaresiz sarışının pek hoşuna gitmiş bu teklif
ve binmiş lüks spor arabaya uzaklaşmışlar gözden.
Ertesi gün adam gerçekten gizlice gemiye bindirmiş
sarışını. Gecesinde sarışına gizli gizli yemekler
getirmeyi de ihmal etmemiş. Sarışında geceleri
adamla birlikte olarak yapılan iyiliğin karşılığını
kendince ödüyormuş...Aradan bir iki ay geçmiş...
Kaptan bir gün gemiyi kolaçan ederken
bizim sarışına rastlamış saklandığı yerde.
'Sen de kimsin..?' diye sormuş.
Sarışın kısaca anlatmış başından geçenleri ve
'işte o hayatımı kurtaran yakışıklı personeliniz
beni gemiye gizlice bindirdi. Bunca zaman gizlice
yemek getirerek beni aç bırakmadı.
Bende bunun karşılığında geceleri
onunla birlikte oluyorum' demiş.
Kaptan kahkahayla gülmeye başlamış ve demiş ki :
'KIZIM GECELERİ GÜZEL VAKİT GEÇİRDİĞİNİZE
HAŞA ŞÜPHEM YOK. AMA, BU GEMİ
AMERİKA 'YA GİTMEZ...
KADIKÖY-EMİNÖNÜ VAPURU BU !..


Sevgiler...

23 Şubat 2010 Salı

(ÇANTAMIN İÇİNDEKİLER MİM)AŞK KEDİLERİ

Mimlerle içimi dışımı döktünüz ama çantamıda dökeceğiniz hiç aklıma gelmezdi:::)))Bu eğlenceli mimi bana gly arkadaşım gönderdi.Çok teşekkür ederim.Aslında çantamın içindekilerin çoğu olmazsa olmazlarım.Hemen başlıyorum.
1)Çantamda en önemlisi benim için temizlik malzemelerim.Buradada başı kağıt mendilim çekiyor.
2)Mini ıslak mendil!
3)Anti Bakteriyel el temizleme spreyi!aslında ben bunu hiç sevmiyorum,almamda...Polaris ten terlik almıştık onun yanında hediye verdiler.Çantama attım bende,yanımda hiçbirşey kalmazsa onu kullanırım diye...
4)Telefonum!
5)Hello kittyli bozuk para cüzdanım.
6)Kağıt para cüzdanım.(Bulursak içine koyacağızda...:::)))
7)Düz kahve cüzdan, banka kartlarımın bulunduğu cüzdanım.
8)Huzur bulduğum evimin kapısını açan anahtarım.
9)Elektirik kesintilerini karşılamam için mini fener.
10)Rujum!yanımda başka makyaj malzemesi taşımam.
11)Aynam!
12)Uzun sarı,metal olan banka sıralarında beklerken elimde oyalanayım diye aldım.Büyüyor küçülüyor şekilden şekile giriyor.
13)Posta kutusundan aldığım doğal gaz faturası!çantamda kalmış.O olmazsa olurdu:::)))tam 138 tl...Bize az gelmiş yine.Bizim evde doğal gaz kış mevsiminde hiç kapanmaz.En düşükte yanar ve sıcaktan patlarız ne hikmetse.Yaz kış sıcak anlıyacağınız.
14)Çantamda biriken fişler!ben bunun iki tanesini resime aldım.
15)Çantamı çekmeyi unutmuşum.Deri bir erkek çantası,günlük kullanıyorum onu!çok kullanışlı bir çanta.Mini babul,bir sürü gözleri var.


Daha önceden çalışmasını yaptığım Aşk kedilerini biliyorsunuz.O yaptığım broşu 5,5 cm boyunda çalışmıştım.Bu resimde gördüğünüz broşu ise sipariş üzerine 8 cm boyunda çalıştım.
Sevgiler...

22 Şubat 2010 Pazartesi

BANDANALI KEDİ TASMASI

Oldum olasılı kedilere ve köpeklere bandanalı tasmayı çok yakıştırmışımdır.Bu tasmayıda orlon ip ile ördüm.Boyuna göre ayarlanabilir.Çıngırağı sayesinde evinizde kaybettiğiniz kedinize bir adım daha yakın olabilirsiniz.
Arkadaşlar çok severek izlediğim Çığlıklarım bir veda yazısı yazarak blogunu kapatıyormuş.Duymayanlara duyurmak istedim.Ben de bir ara kapama kararı vermiştim ,ama canım arkadaşım funda'cığımın sayesinde geri dönmüştüm.İyikide dönmüşüm!bilmiyorum belki 2.3. kişiler kapamaması için ikna edebilir.Örgü destek kampanyası için elime örgümü aldım örüyorum.Bakalım iyi bir şey çıkar inşallah ortaya!o minicik bedeni seve seve bitireceğim herhalde.Her şeyin küçüğü seviliyor.Ben biraz ince ipten çalışıyorum.Bölge sıcak bir bölge olduğu için,o nedenle bir kaç gün sürecek sanırım.Hepinize sağlıklı,mutlu,bol kazançlı bir hafta diliyorum.

Sevgiyle kalın...20 Şubat 2010 Cumartesi

ÖRGÜ DESTEK KAMPANYASI(MAVİ KUŞ HAREKATI)

Bu sefer güzel,anlamlı bir kampanya ile karşınızdayım.Dünkü yazımda çok tembelleştiğimi ne zamandır bir şey yapmadığımı yazmıştım.Hatta akşamdan için çalıma yapacağımı bile yazmıştım.Ama işler değişti!şimdi çok severek izlediğim kendime çok yakın hissettiğim arkadaşım Funda cığımın blogundan duydum bu kampanyayı...Kampanyanın içinde ben de olmak istedim,asortik krep ve gülen arkadaşımızın önderliğinde başlamış bu kampanya;Örgü destek kampanyası iki bölümden oluşuyor.
1)İstediğiniz bir parçayı örerek asortik krep ve gülen e göndermek.
Öncelikle bebekler ve çocuklar için yelek, hırka, patik, atkı, şapka ve ya battaniye.
2) Örgü örmek istemeyen arkadaşlarımızda,el yapımı her şey ile bu kampayaya destek olabilirler.Bu iki arkadaşıızın gönüllü olarak başlattıkları kampanyada satışa sunup,kazandıkları paraları burslara bağışlıyacakları her şey;
Dahasıda var!evinizde bulunan dolap bekleyen her yaş gurubu giyim eşyalarıylada bu kampanyaya destek verebilirsiniz,bu kumaşta olabilir.Arkadaşlarımız bebek ürünlerinde daha çok sıkıntı olduğunu söylüyorlar.
Ayrıca blogunuzda bu kampayadan link vererek bahsederseniz daha çok kitleye ulaşılmış olacak.Bu gönüllü arkadaşlarımız ,gönüllü bir kargo şirketi ayarlamaya çalışıyorlar.Eğer bunu gerçeleştirirlerse kargo ücretsiz olacak .Aksi taktirde herkes bu ücreti ceplerinden ödeyecekler.Ürünlerini daha önceden göndermek isteyenlerde gönderebilirler.Kargo ve adres ile ilgili bilgiler pazartesi günü yapılacaktır.
Eğer bu anlamlı kampanyanın içinde ben de olmak istiyorum derseniz.Yukarıda linklerini verdiğim asortik krep ve gülenin bloguna gidip bu kampanyanın içinde bende olmak istiyorum diye yorum bırakabilirsiniz.Gelişmeleri oradan takip edebilirsiniz.Ben buradan asortik krep,gülen ve bu kampanyayı blogundan duyduğum funda cığıma ve ismini bilmediğim tüm gönüllü arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Hepinize bununla ilgili kolaylıklar diliyorum.Ben kampanya ile ilgili çalışmama bu akşam başlıyorum ortaya ne çıkacak ben de bilmiyorum.Bitince sizlerle paylaşacağım.
Sevgiler:::)))

19 Şubat 2010 Cuma

SARI ŞEKER (BROŞ)

Kayahan'nın(sarı şekerim) şarkısından sonra bütün sarışınlara sarı şeker dendi gitti.Benimde ilk akıma gelen isim sarı şeker oldu.İtiraf edeyim bu günlerde çok tembelleştim.Ama aklımda toparladığım çok güzel tasarımlarım var.İş hayata geçirmekte!bu akşam biraz çalışma yapmak istiyorum.İnşallah güzel şeyler çıkar ortaya...
Sağlıklı,mutlu bir hafta sonu tatili geçirmeniz dileğiyle.
Sevgiyle kalın...

18 Şubat 2010 Perşembe

GÜNÜN SÖZÜ!!!!

Sesini değil sözünü yükselt,yağmurdur zambağı büyüten gök gürültüsü değil...
Sevgiyle kalın:::)))

16 Şubat 2010 Salı

RİZE YÖRESİNE AİT ÇORAPLAR!!!

Bu çoraplar benim yeğenlerimin bebeklik çorapları!Nuray'cım Rize li olduğu için, bol miktarda o yöreden çocuklara çorap getirmişti...Bu çorapları hep akrabaları örmüş.Yalnız en altaki yeşil çorap bana ait onuda bana hediye getirmişti.Bunlar giyimiş çoraplar ama desenlerini çok sevdiğim için sizinle paylaşmak istedim.Ne becerikli insanlar var değil mi?bu da ayrı bir beceri...
Sevgiler...

15 Şubat 2010 Pazartesi

SEVGİLİLER GÜNÜ!!!

Sevgililer günü ile ilgili yazımı dün yazacaktım.Ama dün o kadar çok yoruldum ki !pc nin başına geçmek mümkün olmadı.Dün kız kardeşimle eşini sabah kahvaltısına aldık.Allah bozmasın her zaman ki gibi neşeli bir ortamdı.Teyzemin hasta olduğundan,tedavi gördüğünden bahsetmiştim.Kendisi Mudanya da oturuyor,tedavi için 5 aydır felan birlikteyiz.Masada teyzem,eniştem,annem,ben,kardeşim,2 ablam ve kardeşimin eşi hep beraber masadaydık.Toplam masada 8 kişiydik.
Masada güzel bir sohbete daldık.O sırada ben eniştemin,teyzemin,kardeşimin ve eşinin sevgililer gününü kutladım.Masada bulunanlarda kutladılar.Teyzemde bu günün sevgi günü olduğunu sizin de sevgililer gününüz kutlu olsun dedi.Ben de teyzeme öyle olmadığını bu günün harbi sevgililer günü olduğunu söyledim.Sevgi gününün her gün olduğunu söyledim.Böylelikle sohbet koyulaştı.Teyzem bu güne özel hepimiz sırayla konuşma yapalım dedi.
İlk konuşmayı teyzem yaptı.
1)F.teyzem:İlk önce eşinin sevgililer gününü kutladı.Aşkım senin bana hediye almana gerek yok.Senin beni ne kadar sevdiğini ben biliyorum.10 senedir bu hastalıkla mücadeleyi beraber yapıyoruz.Senin çektiğin sıkıntıları ben biliyorum.Seni seviyorum:::)))dedi.Bu masada bulunan yeğenlerimi,abla seni çok çok seviyorum dedi.
2)Annem:Sulu gözlü anneciğim benim.Hemen ağlamaya başladı.Benim dedem annanemin üzerine iki evlilik yapmış.Gönlü yaralı anneciğimin!oda hem ağladı hem konuştu.Benim babam o kadar evliliğe rağmen.Bizi sevgisiz bir ortamda büyütmedi dedi.Aslında çok şeyler söyleyecekti ama boğazında düğümlendi.
3)ŞANSLI:Anneciğim sana çok teşekkür ediyorum.Keşke babamda yanımızda olsaydı onada teşekkür etme imkanım olsaydı.Ama ne yazıkki aramızda yok Allah onu nur içinde yatırsın.Siz bizi sevgi dolu bir ortamda büyüttüğünüz için bizimde yüreğimiz sevgi dolu.Seni çok seviyorum anne!bu masada oturan herkese tek tek sizi sevdiğimi söylemek istiyorum.Siz de beni sevdiğiniz için teşekkür ederim dedim.
4)K eniştem:Eşine sevgililer günün kutlu olsun hayatım.Bizim evimizdeki sevgi insanı sensin .Sevgimizin iki tane meyvesi var.Onlarıda sevgi içide büyüttük.Sen benim için bir çiçeksin hayatım.Seni seviyorum dedi.
5)S ablam:Ben burada eniştemle,E'ye yani iki damata!teşekkür ediyorum.E kareşimi,K de teyzemi çok mutlu ettikleri için dedi.
6)E ablam:Anneme bizi sevgi ortamında büyüttüğünüz için çok teşekkür ederim.Teyze enişte yaklaşık 5 aydır beraberiz bizi babamın olduğu dönemlere taşıdınız.Bize babamın olduğu dönemleri yaşattığınız için size teşekkür ediyorum.Damadımıza döndü 5 kardeştik sayenizde 6 kardeş olduk.Sizleride kardeşimiz gibi sevdik benimsedik.Sizede teşekkür ediyorum .Hepimizi ayrı ayrı sevdiğini söyledi.
7)Kardeşim:Kardeşimi biz çok şımarık büyüttük babam açık olsun dedi.Babam yemek yerdi benim kardeşim babamın omuzlarındaydı.Ama ne var ki çok duygularını belli edemez.Ben size sevgimi yazılı sunacağım dedi ve gülüşmemize neden oldu.Biz de üzerine gitmedik.Gözleri sizi seviyorum diye haykırıyordu.
8)Kadeşim(damadımız )Ben yirmili yaşlardaydım.Dönem dönem içime kapanırdım.Annemde bunu anlar benimle konuşmaya çalışırdı.Anne derdim ama o zaman evlenmeye hiç niyetim yoktu.Anne ben öyle bir kızla evlenmeliyim ki!şöyle cimcime neşeli bir kişilik olmalı.İstediğim eş ve aile modeli buydu benim dedi.

Herkes konuşmalarını yaptı.Sohbetler yaptık.Sonra hastane ziyaretine gittik.Dışarı çıkmışken biraz dolaşalım dedik.3 kardeş bayağı bir dolaştık.Neyse eve geldik,vazonun içinde harika bir çiçek,eniştem teyzeme çiçek almış.Gündüz bir birlerine hediyelerini vermişler.Onları alkışladık!birbirlerine şiirler yazmışlar onları okudular bize çok mutlu olduk,duygulandık.
Geçmiş sevgililer gününüz kutlu olsun.

Yüreğinizden sevgi hiç eksik olmasın.
Sevgiyle kalın.

13 Şubat 2010 Cumartesi

HELLO KİTTY Lİ KEDİ TASMASI


Şanslı'ya Hello kitty'li tasmayı taktım uyumasını bekledim.Yatmak için son seçtiği yer burası!yani bilgisayar masasının üstü,yarısını ben kullanıyor yarısınıda Şanslı kullanıyor.O da bende bundan hiç şikayetçi değiliz.Konu mankenimin boynunda çok güzel duruyor değil mi? tasmayı orlon ipten ,Hello kitty'yi keçeden çalıştım.
Hepinize sağlıklı,mutlu bir hafta sonu tatili diliyorum.
Sevgiler...

11 Şubat 2010 Perşembe

BEN KÜÇÜCÜK ÇOCUKKEN!!!

Çok severek takip ettiğim arkadaşım çığlıklarım beni mimlemiş.Teşekkür ederim canım.Bu sorular nedense biraz zor geldi!bazen öyle diyorum başlayınca akıp gidiyor.İnşallah yine öyle olur!başlıyorum.
1)Mimleyen kişiyi ve linkini vermeniz gerekiyor ilk maddede;
Beni mimleyen şuçlu Çığlıklarım :::)))
2)Çocukluğunuzda anne ve babanızla(ya da aile büyüklerinizle)yapmış olduğunuz ve sizi siz yapan şeylere katkısı olan bir olay,bir aktivite,bir eylem...Ve hangi yönünüze katkıda bulunduğu...
Babamın yaşadığı sağlık olayları bana ve aileme çok şey öğretti.İnsan sanıyorki hep sevdiklerimiz yanımızda olacak.Biz ailece birbirimize çok düşkünüz,birbirimizi çok severiz ,birbirimizi sevdiğimizide biliriz.Ama bunu kimse kimseye söylemez.Babamın hastalığı ve ölümü bunu öğretti bana.Çok kötü bir tecrübe ama böyle!şimdi her fırsatta aileme onları sevdiğimi söylüyorum,onlarda bana söylüyorlar.Ailemden çok razıyım,Allah'ta onlardan razı olur inşallah.Bana en başta sevgiyi öğrettiler,sevgi dolu bir ailede büyüdüm.Büyüğüne küçüğüne saygılı olmayı,varlığı yokluğu bu çok önemli... vs vs .Kısacası beni ben yapan ailem.
3)Çocukken en sevdiğiniz oyun ve aparatı?
Çocukken hiç yaramaz bir çocuk değildim.Amanda ne cici bir kızsın denirdi bana!çok sevilirdim.Bir yaşta erken başlamıştım okula,öğretmenim kıyamazdı bana,beni yolda bekler çantamı taşırdı.Okula gelincede başka bir öğretmenim dışarıda bekletmezdi beni!hemen beni içeri alır sobanın başına oturturdu.Haliyle bu kadar cici bir kız evcilik oynar değil mi?
4)Sokakta oynarmıydınız?
Ben fazla sokakta oynamayı sevmezdim.Ama sokaktada oynadım.
5)Çocukluğunuzda ve ilk gençliğinizle ilgili keşke farklı olsaydı dediğiniz bir durum/olay...
Keşke okuma imkanım olsaydı...
6)Çocukluğunuzda ve ilk gençliğinizde iyiki böyle olmuş dediğiniz olay...
Aklıma bir olay gelmedi.Ama mutlaka vardır tabiki!şunu söylemek istiyorum.İyiki ailem benim ailem.
7) Varsa çocukluk dönemine bugünü etkileyen bir olay,anı...
Evet bir anım var.Bu kadar cici kıza, iki amca kızı evlerinin teraslarında bir meydan dayağı attılar bana!onlara şimdi söylüyorum,hatırlamıyorlar.Tabi dayağı ben yedim:::)))onlar streslerini bana attılar:::)))ben hiç unutmadım.Ama şimdi anlatıyorum inanılmaz üzerinde espiriler yapıp gülüyoruz.Allah hiç birimizi gülmekten ayırmasın.Anacım sürüklendim gittim.İçimi dışımı döktünüz.Psikologmusunuz nesiniz:::)))
Blogumu izleyen bütün arkadaşlarım bu mimi cevaplayabilir!zor yok.
Sevgiyle kalın...

9 Şubat 2010 Salı

AŞK KEDİSİ (BROŞ)

Eskiden hiç broş kullanmazdım!şimdi ise kullanıyorum ki pasaj içinde yapıyorum.Bu şirin broşu pasaj için yaptım..7 cm boyunda,keçeden çalışılmış bir broş.
Size güzelde bir söz.
Eğer yüreğiniz sevgi üretmiyorsa başarılı bir üretici değilsiniz.
Sevgiyle kalın...

8 Şubat 2010 Pazartesi

Baaaaaak hemde simliiii!!!!

Ojeyi çok seviyorum,ama çok fazla kullanamıyorum.Sürekli namaz için abdest alıyorum!devamlı sür çıkar zor oluyor.En iyisi sürmeyeyim ben diyorum.Geçen gün bir tanıdığım dedi ki !ojeyi sürmeden abdest al,sür onun üzerine abdest alabilirsin dedi ama o da ne kadar doğru bilmiyorum.İçim rahat etmediği için çok arasıra sürüyorum.Sürdüğüm zamanlardada pastel renkler kullanıyorum.Resimde gördüğünüz simli parlatıcı!bende renkliliği seviyorum ya içindeki simler rengarenk.flormar nail enamel 393'ü iki kat sürdüm.Birde çıktığı anlaşılmıyor,hatada belli etmiyor benim için süper.
Sağlıklı,mutlu,kazançlı bir hafta olsun hepimiz için.
Sevgiler...

6 Şubat 2010 Cumartesi

ÇİÇEKLİ KEDİ TASMASI


Bu iki tasmayı sipariş üzerine yaptım.Daha önceden yeşil ve kırmızısını yapmıştım ama o benim zevkimdi.Kırmızı renkten hiç vazgeçemiyorum.Şanslı'yada kırmızı çok kullanıyorum,ona kırmızı çok yakışıyor.Oğlum sarışın olduğu için:::)))Bu iki tasmayı alan arkadaş pembe ve mavi renklerde iki tasma istedi.Arkadaşımız çok zevkliymiş doğrusu,ne güzel renkler değil mi?insanın içini açıyor.
İyi tatiller...

KOCA ÇINAR!!!

Evimin camından çektim bu resmi!bu bir çınar ağacı ve 5-6YY lık bir ağaç nelere şahit olmuştur kimbilir.Altdaki şiir ise BAHATTİN ÇAKMAK'a ait bir şiir.Ben çok beğendim sizlerlede paylaşmak istedim.Kaynak burada

Koca çınar

Koca çınar
yanızlıklar mahkumu
yedi göğün altında yaşam süren
zamanı ve yeri önemli olmayan
ömrü tek kendi tek
her şey tek
kendi gibi
gök le yer arasında kalan
zamanla ögülen
kışları ölüp baharlarla haşr olan
yıllara şahitlik yapan
her gün de bir ömür kaybolan
Ey çınar anlat

Yüzyılları söyle bize
doğduğun anı anlat çekirdek hükmündeyken
hetbetli bir çınar olmayı anlat
anlat olan biteni anlat ne varsa
Koca çınar

Dallarında beslediğin ömürleri
şarkılar söylediğin
gecelere bekçi olduğun günleri
saydığın yıldızları anlat karanlık gecelerdeki
ayla olan sohbetlerini
anlat
......

Toprağı göğe özlemini söyleyip
göğün toprak için döktüğü göz yaşlarını
anlat ey çınar

Sana sahip çıkanları
dallarını kırıp yakanları anlat
Ey çınar

Ne savaşlar gördün
ne zulümler çektin söyle bize
kıtlıkları anlat
açlıktan bi çare olanları
dermansiz takatsiz
mecali olmayanları anlat
Ey heybetli koca çınar

Altında çekilen halayları
serilen seccadeleri
yapılan duaları yakarışları anlat ey çınar
susma ey çınar
....

Susma
Susma dallar ardında kalma
bir yaz gününün susuzluğunu
çatlayan dallarını kuruyan kabuklarını
ipil ipil dökülen
her bir yaprağın geçmişini anlat
Ey koca çınar

Hazanları söyle
güzlerde karla kaplı
buz kesilen günlerini anlat

Ey heybetli koca çınar
Bahattin Çakmak

           
Sevgiler...

4 Şubat 2010 Perşembe

KALPLİ KOLYE

Keçeden çalıştım bu kolyeyi!keçe kumaşlarında kullanılan renkler çok güzel.Bir kalp ne kadar çok sevgiyi biranda barındırıyor.Eş,dost,evlat,anne,baba vs.
Yüreğimizden sevgi eksik olmasın.

2 Şubat 2010 Salı

ALIYORUM AMA VERMİYORUM!!!

Üste resmini gördüğünüz adını MEYDANİ verdiği kolye,bu kolye yalnızca bir tanesi, çok güzel tasarımlara imzasını atan arkadaşım Sibel beni mimleyi vermiş.Ama bu mim biraz farklı geldi bana!soru cevap yok yalnızca 7 kişiyi mimleyecekmişim.Anacım siz beni düşman sahibi mi yapacaksınız::))Titrediğinizi görür gibiyim:::)))Bu mimi blogundan gören şimdi uğramazda bana:::)))Uğrayın be arkadaşlar valla mimlenmiyeceksiniz.Bir karar aldım mim alıyorum ama vermiyorum he hey:::)))İsteyen buradan alıversin.
Sevgiyle kalın...

BOŞVER BE YAŞI BAŞI!!!

Yazıları daha büyük görmek için resmin üzerine tıklayınız.
Sevgiyle kalın.

1 Şubat 2010 Pazartesi

YEĞENLERE BROŞ!!!

Okular tatile girdiğinde yeğenlerimi yanıma alacaktım.Ama hiç bir şey planlandığı gibi olmuyor malesef!dersane hafta sonu olan kurslarını hafta arasınada yayınca bizim planlar suya düştü.Güya çocuklara tatil,nerdeyse tatil bitecek ben daha yeğenlerimi göremedim.Allah izin verirse önümüzdeki cuma gelecekler.Artık özlemimizi bir güne sığdıracağız.Neyse her şeyin hayırlısı.Ben deniz hala oluyorum ve çocuklar gelene kadar onlara bir şeyler yapayım istiyorum.İki tane kız yeğen bunlar ve ben onlara ilk önce keçeden birer tane broş yaptım.Çok ta iyi takip ederler beni!bu hafta ikisininde bloguma hiç girmesini istemiyorum.
Hepinize sağlıklı mutlu bir hafta diliyorum.
Sevgiyle kalın.